Balcera «Senators» gūst panākumu Nacionālās hokeja līgas mačā

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas „Senetors” trešdien viesos ar 4:1 pārspēja Ņujorkas „Rangers”, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Šī komandai bija ceturtā uzvara pēdējās sešās spēlēs.

Balcers šajā spēlē uz ledus bija 13 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un pārtvēra divas pretinieku ripas. Viņš arī vienu reizi zaudēja ripu, piekāpās savā vienīgajā iemetienā un saņēma negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvietis spēli uzsāka pirmajā maiņā. Tāpat viņš vairāk nekā četras minūtes spēlēja tieši skaitliskajā vairākumā.

„Senators” ceturtdien viesosies pie Zemgus Girgensona Bufalo „Sabres”, bet sestdien savā laukumā sezonu noslēgs pret Kolumbusas „Blue Jackets”.

„Senators” 80 spēlēs tikusi pie 64 punktiem, pārliecinoši esot pēdējā visā NHL.