Balcera pārstāvētā «Sharks» zaudē «Golden Knights»

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" trešdien ar 2:5 piekāpās Vegasas "Golden Knights", piedzīvojot septīto zaudējumu pēc kārtas, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:47), no kurām pusotru minūti skaitliskajā vairākumā. Balcers šajā spēlē pa vārtiem nemeta, bet veica sešus spēka paņēmienus un divreiz atbruņoja pretinieku. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Divreiz šajā spēlē vadībā izvirzījās "Sharks", taču "Golden Knight" beigās guva četrus vārtus pēc kārtas un, svinot uzvaru, kļuva par līgā pirmo komandu, kas garantēja dalību izslēgšanas turnīrā.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 41 punktu 46 spēlēs ir sestajā vietā NHL Rietumu divīzijā.

Nākamo spēli "haizivis" sestdien aizvadīs pret Minesotas "Wild".