Balcera pārstāvētā «Sharks» piedzīvo pirmo zaudējumu NHL sezonā

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" svētdien ar 3:4 piekāpās Bostonas "Bruins", piedzīvojot pirmo zaudējumu sezonas piektajā spēlē, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 15 minūtes un 36 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:25) skaitliskajā mazākumā. Liepājnieks veica divus metienus un divreiz pielietoja spēka spēli, maču noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Jau pirmajā periodā "Sharks" nonāca iedzinējos 0:3. Vienus vārtus trešdaļas izskaņā viņi atguva, bet jau otrajā periodā "Bruins" atjaunoja trīs vārtu pārsvaru (4:1). Vēl nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Sanhosē komanda bija iedzinējos ar triju vārtu deficītu, taču divi ātri vārti atgrieza intrigu spēlē. Atspēlēties Balcera vienībai atlikušajā laikā gan vairs nebija pa spēkam.

Pēc piecām aizvadītām spēlē "Sharks" ar astoņiem punktiem atrodas ceturtajā vietā NHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "haizivis" otrdien aizvadīs pret Nešvilas "Predators".