Balcera pārstāvētā Otavas «Senators» neizglābjas NHL spēlē Toronto

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" trešdien viesos ar 4:5 zaudēja Austrumu konferences vicelīderei Toronto "Maple "Leafs" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, ciešot piekto neveiksmi pēc kārtas, liecina NHL informācija.

Latvijas uzbrucējs laukumā bija deviņas minūtes (9:16), vienreiz meta pa vārtiem un vienu reizi raidīja ripu garām vārtiem, kā arī bloķēja divus metienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Senators" pēdējā trešdaļā spēja likvidēt divu vārtu deficītu un panāca neizšķirtu 4:4, tomēr uzvaras vārtus laukuma saimniekiem perioda vidū guva Morgans Rīlijs. Zaudētājiem divus vārtus guva Magnuss Pājervi.

Balcers debijas sezonā 10 NHL spēlēs ir guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

"Senators" ar 53 spēlēs gūtiem 43 punktiem ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Senators" aizvadīs jau ceturtdien mājās pret Anaheimas "Ducks".