Balcera «Barracuda» piedzīvo zaudējumu un noslēdz sezonu Amerikas hokeja līgā

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē „Barracuda” piektdien ar 0:3 piekāpās Tūsonas „Roadrunners”, izstājoties no tālākas cīņas par Kaldera kausu Amerikas hokeja līgas izslēgšanas spēlēs, liecina organizatoru informācija. Sērijā līdz trim uzvarām „Roadrunners” bija pārāki ar 3-1.

Ceturtajā sērijas spēlē Balcers ar metieniem neizcēlās. Mača gaitā viņš tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Pirmos vārtus tūsonieši guva otrajā trešdaļā, bet mača pēdējās 20 minūtēs viņi vēl divas ripas nogādāja „Barracuda” vārtos.

Četrās izslēgšanas spēlēs Balcers kopā guva divus vārtus un divas reizes asistēja komandas biedriem, palīdzot izcīnīt vienīgo panākumu. Savukārt regulārās sezonas laikā viņš 67 spēlēs guva 23 vārtus un atdeva 25 rezultatīvas piespēles.

Gaidāms, ka drīzumā Balcers varētu steigties palīgā Latvijas valstsvienībai pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Jau ziņots, ka pirmo kārtu nepārvarēja arī Teodora Bļugera Vilksbāres/Skrentonas „Penguins”.

KONTEKSTS:

AHL ir otrā spēcīgākā Ziemeļamerikas hokeja līga uzreiz aiz Nacionālās hokeja līgas. Izslēgšanas turnīrā piedalās kopumā 16 komandas. Pirmajā kārtā komandas cīnās līdz kādas vienības trim panākumiem, bet vēlāk nepieciešamas četras uzvaras.