Atliek jautājumu par Nolana iespējamo atlaišanu

Hokeja federācijas (LHF) valdes sēdē trešdien Latvijas izlases treneru sastāva apstiprināšanu atlikta līdz augustam, kad notiks nākamā valdes sēde, informēja LHF preses dienests.

LHF valdes sēdē tika vērtēts Latvijas izlases sniegums pasaules hokeja čempionātā, kā arī spriests par sadarbības turpināšanu ar galveno treneri Tedu Nolanu. Iepriekš LHF prezidents Kirovs Lipmans sacīja, ka ir gatavs turpināt sadarbību ar kanādiešu speciālistu, taču vēlas, lai Nolanam tiktu samazināta alga, jo viņa vadītā komanda neizpildīja pasaules čempionātā izvirzīto uzdevumu, bet treneru kolektīvs pirms turnīra un tā laikā pieļāva vairākas kļūdas.

LHF valde pieņēma lēmumu Latvijas hokeja izlases treneru sastāva apstiprināšanu atlikt uz nākamo valdes sēdi, kas notiks augustā.

Par pagājušo pasaules čempionātu LHF valdei atskaitījās Latvijas izlases galvenā trenera palīgs-konsultants Artūrs Irbe un LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks. Valde tika informēta, ka kopš sezonas sākuma dažādos turnīros un pārbaudes spēlēs izlases rindās tika iesaistīti 44 spēlētāji, no kuriem tika izveidota komanda pasaules čempionātam. Baldonieks atzina, ka neskatoties uz to, ka komandā bija četri debitanti, nospēlēts ir cienīgi.

„Kaut arī zaudējām pirmās spēles, turnīrā kopumā nospēlējām cienīgi. Labi nospēlēja pirmā maiņa. Debitanti Gudļevskis un Girgensons deva lielu ieguldījumu un nepievīla. Jāatzīmē, ka kolektīvs pēc zaudētās spēles pret Austriju kļuva ciešāk un saliedētāks,” sniegumu raksturoja Baldonieks

Savukārt Irbe savu atskaiti sāka ar pateikšanas LHF valdei par doto uzticību piedalīties izlases darbā. Viņš atzina, ka neskaitot traumētos spēlētājus, nebija problēmas sagatavošanās posmā. No LHF puses tika nodrošināti visi apstākļi, lai sagatavotos pasaules čempionātam. „Turnīrā spēlēja visi tie hokejisti, kuri patiešām vēlējās spēlēt un pārstāvēt valsti. Čempionāta laikā visi spēlētāji progresēja, komandā tika izveidota identitāte. Mums bija otrā jaunākā komanda, kurai vēl ir kur augt,” sacīja Irbe.

LHF valde uzklausot atskaites, vienbalsīgi atzina, ka pirms čempionāta valdes izvirzītais uzdevums - iekļūt astoņu labāko komandu pulkā, netika izpildīts. Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātā septiņās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un ieņēma 11. vietu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti