Ar uzvaru pēcspēles metienos «Prizma» pārtrauc «Mogo» desmit uzvaru sēriju

HK “Prizma” otrdien savā laukumā Latvijas Hokeja līgas (OHL) spēlē guva uzvaru ar 3:2, pārtraucot HK “Mogo” desmit uzvaru sēriju.

Maču lieliski sāka “Mogo”, jau otrajā minūtē ātrā pretuzbrukumā vārtus guva Kaspars Saulietis. Viesi vadībā ar 1:0. Perioda vidū izgājienu vienatnē pret vārtsargu izmantoja pieredzējušais Sergejs Pečura, un “Prizma” izlīdzināja rezultātu - 1:1. Trešdaļas izskaņā gan abas komandas paspēja apmainīties ar vārtu guvumiem. Vispirms “Mogo” vadību ar 2:1 atguva Vladimirs Mamonovs, bet pēc tam atkal neizšķirtu 2:2 panāca prizmietis Miks Lipsbergs.

Pēc tam abas komandas norībināja vārtu konstrukciju. Tomēr pamatlaikā un papildlaikā vārtus neguva. Pēcspēles metienos bija nepieciešamas 16 metienu sērijas. Galu galā labāka bija “Prizma” - uzvaras vārtus guva Aleksejs Širokovs.

Pateicoties uzvarai, “Prizma” no līderes “Mogo” atpaliek tikai par diviem punktiem. Proti, “Mogo” 13 spēlēs spēja iekrāt 32 punktus, kamēr “Prizmai” 14 spēlēs gūti 30 punkti.