Ar minimālu rezultāta starpību Šveices hokejisti pārspēj Dāniju

Svētdien pasaules čempionātā hokejā A grupas spēlē Šveices izlase ar 1:0 uzvarēja Dānijas izlasi. Lai gan Šveices hokejisti kontrolēja praktiski visu spēles gaitu un bija galvastiesu pārāki, tomēr spēja gūt šajā spēlē tikai vienus vārtus.

Mača iesākums iesākās ļoti spraigi Šveices izlases izpildījumā. Spēles rezultāts tika atklāts 14. minūtē, kad Timo Maiers skaisti ieraidīja ripu pretinieku vārtus, izvirzīdams Šveici vadībā ar 1:0. Arī trešdaļas turpinājumā šveicieši pretiniekiem nedeva nekādas iespējas izlīdzināt rezultātu.

Maiers izvirza Šveici vadībā – 1:0

Šveicieši turpināja izrādīt savu pārākumu arī otrajā trešdaļā, taču vārtu guvumā tas nerezultējās. Pēc tāda paša scenārija turpinājās arī trešā trešdaļa, līdz Dānijas izlase nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultātu tas nedeva.

Spēles spilgtākās epizodes

Viena no turnīra sensācijām bija Dānijas uzvara pār Zviedriju ar 4:3 – šāds panākums dāņiem pirmo reizi pasaules čempionāta vēsturē.

Iepriekš spēlē sestdien Šveice ar 5:2 pārspēja Čehiju.

Pasaules čempionāts hokejā notiek Rīgā un ilgs līdz 6. jūnijam.