Ar HK «Liepāja» hokejistu uzvaru noslēdzas virslīgas regulārā sezona

Pēdējā spēlē Latvijas virslīgas regulārajā sezonā HK "Liepāja" svētdien mājās ar 10:1 pārliecinoši pārspēja "HS Rīga99/HK Tukums" hokejistus un nodrošināja pirmo vietu turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija. Liepājniekiem pret turnīra pastarīšiem bija vajadzīgs vismaz viens punkts, lai izslēgšanas turnīrā iekļūtu kā regulārajā sezonā spēcīgākā komanda.

Pirmo vietu HK "Liepāja" nodrošināja 70 punkti 30 spēlēs un trīs punktu pārsvars pār otrās vietas īpašniekiem pašreizējiem čempioniem HK "Mogo". Abas spēcīgākās komandas izslēgšanas turnīrā iesaistīsies pusfinālā.

Spēlē pret "HS Rīga99/HK Tukums" liepājniekiem pa diviem vārtiem guva Romāns Ņekļudovs, Māris Diļevka un Edgars Beizaks. Jau pirmajā trešdaļā HK "Liepāja" nodrošināja 5:0 pārsvaru.

Ceturtdaļfinālos, kur uzvarētājus noteiks sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām, regulārajā čempionātā ceturto vietu ieguvusī "Zemgale/LLU" tiksies ar piektās pozīcijas īpašniekiem HK "Prizma". Savukārt trešo vietu sasniegušais HK "Kurbads" mērosies spēkiem ar HS "Rīga", kas ierindojās sestajā vietā un apsteidza tikai "HS Rīga99/HK Tukums" vienību, kam sezona ir beigusies.

Pusfinālā regulārās sezonas uzvarētāji HK "Liepāja" tiksies ar "Zemgale/LLU" - HK "Prizma" dueļa spēcīgāko komandu. HK "Mogo" izslēgšanas turnīru sāks pret uzvarētāju no pāra, kurā HS "Rīga" spēlēs pret HK "Kurbads".

Regulārajā sezonā septiņas komandas izspēlēja piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Divas labākās regulārā čempionāta komandas uzreiz nodrošināja dalību pusfinālā. Arī pusfināla sērijā cīņa būs līdz vienas komandas trim uzvarām, turpretim finālā sērija ilgs līdz četrām uzvarām.

Pirmās spēles ceturtdaļfinālu pāros risināsies otrdien, savukārt čempiona titula ieguvējus finālsērijā noskaidros ne vēlāk kā 9.aprīlī.