Ar Bļugeru sastāvā Pitsburgas «Penguins» zaudē otrajā Stenlija kausa spēlē

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien viesos ar 1:3 piekāpās Ņujorkas "Islanders" Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīra spēlē un Austrumu konferences ceturtdaļfinālā cieta otro neveiksmi pēc kārtas, liecina NHL informācija.

Bļugers debijā Stenlija kausa izcīņā spēlēja 12 minūtes (11:41), divreiz meta pa vārtiem un izcēlās ar vienu spēka paņēmienu, kā arī iekrāja neitrālu lietderības rādītāju. Bļugers nepiedalījās sērijas pirmajā spēlē, bet šoreiz viņam vietu sastāvā pavēra uzbrucēja Džareda Makanna savainojums.

Eriks Gudbransons otrā perioda vidū vadībā izvirzīja "Penguins", taču līdz pārtraukumam Antonijs Boviljē rezultātu izlīdzināja, savukārt trešajā periodā Džordans Eberle un Džošs Beilijs ar diviem precīziem metieniem nodrošināja uzvaru mājiniekiem.

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2:0 vadībā ir "Islanders", bet nākamās divas spēles Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā notiks svētdien un otrdien Pitsburgā.

Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" piektdien bez vārtsarga Elvja Merzļikina pieteikumā ar 5:1 izbraukumā uzveica Tampabejas "Lightning" un panāca sērijā 2:0 pārsvaru. Konferences ceturtdaļfinālā trešā un ceturtā spēle notiks svētdien un otrdien Kolumbusā.