Ābols gandarīts par Rīgas «Dinamo» un federācijas racionālo sadarbību

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols ļoti atzinīgi novērtēja kluba un Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sadarbību četru dienu treniņnometnē, kas bija izdevīga abām pusēm. Ābols sarunā Latvijas Radio teica, ka neatceras savā trenera karjerā tik veiksmīgu "Dinamo" un LHF kopīgu darbu.

Latvijas izlases kandidātiem bija iespēja Piņķos organizēti trenēties, savukārt "Dinamo" varēja izvērtēt, vai kāds hokejists varētu nākotnē būt klubam noderīgs. Izlases kandidātu un "Dinamo" hokejistu ceturtdien aizvadītajā treniņspēlē Ābols vairāk skatījies uz valstsvienības pretendentiem, un treneris atzina, ka viens otrs hokejists viņu ieinteresējis. Vārdus Ābols gan nevēlējās nosaukt.

"Varējām paskatīties uz tiem čaļiem, kas atbraukuši, kas ir brīvi, un varējām skatīties perspektīvā," paskaidroja Ābols.

Pirmssezonas nometnes "Dinamo" ir bijušas arī iepriekš, bet pirmoreiz kas tāds tika veikts sadarbībā ar LHF. Ābols atzina, ka treniņnometnē ieraudzījis arī spēlētājus, kurus iepriekš klātienē nepazina, un varēja tikai nojaust, kas viņi ir.

Turpmāk izlases kandidāti pirmajām pārbaudes spēlēm pret Somiju gatavosies valstsvienības treneru vadībā, kad pirmdien sāks treniņnometni Ozolniekos. Savukārt "Dinamo" jaunā maiņa turpinās trenēties ar HK "Rīga". 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti