Ābola trenētā «Lada» pārtrauc zaudējumu sēriju

Latviešu pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Toljati “Lada” otrdien pārtraucu savu desmit zaudējumu sēriju, ar 2:1 papildlaikā uzvarot “Soči” komandu, liecina KHL informācija.

Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenētā komanda izvirzījās vadībā jau pirmajā trešdaļā, vārtus gūstot Aleksejam Mastrjukovam, bet otrajā trešdaļā “Soči” panāca izlīdzinājumu. Tikai papildlaikā Kirils Kapustins ar precīzo metienu beidzot ļāva pārtraukt zaudējumu sēriju. Šajā spēlē pieteikts nebija Kristaps Sotnieks.

Līdz ar to “Lada” KHL Austrumu konferencē ar deviņiem punktiem 15 spēlēs ir pakāpusies jau uz priekšpēdējo pozīciju.

Tikmēr Rīgas “Dinamo” jau cietis 11 zaudējumus pēc kārtas, un ar pieciem punktiem 15 spēlēs ir ne tikai Rietumu konferences, bet visas KHL pastarīte.