Hokejista Bļugera Vegasas «Golden Knights» piekāpjas «Stars», saglabā vadību sērijā

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien bija ārpus pieteikuma spēlē, kurā viņa pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" ar 2:4 savā laukumā atzina Dalasas "Stars" pārākumu, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-2 vadībā ir "Golden Knights".

Spēles gaitā Vegasas komanda divreiz izvirzījās vadībā, taču abas reizes jau pēc divām minūtēm "Stars" panāca neizšķirtu. Rezultātu spēles 14. minūtē atklāja Ivans Barbaševs, bet otrā perioda ievadā precīzs bija "Golden Knights" uzbrucējs Čendlers Stīvensons.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sērijas sestā spēle pirmdien notiks Dalasā. Nepieciešamības gadījumā septītais mačs notiks Vegasā.

Rietumu konferences fināla uzvarētāji izšķirošajā cīņā par Stenlija kausu tiksies ar Floridas "Panthers", kas Austrumu konferences finālā ar 4-0 satrieca Karolīnas "Hurricanes".

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā "Golden Knights" sērijā ar 4-1 pārspēja Vinipegas "Jets", kam sekoja 4-2 uzvara pār Edmontonas "Oilers". Regulāro sezonu Vegasas vienība noslēdza Rietumu konferencē pirmajā vietā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda šosezon sasniedza NHL izslēgšanas spēļu turnīru