Vegasas «Golden Knights» bez Bļugera pirmā sasniedz NHL izslēgšanas spēļu otro kārtu

Stenlija kausa izcīņas otro kārti ceturtdien sasniedza latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights", kas piektajā spēlē ar 4:1 uzvarēja Vinipegas "Jets". Sērijā Vegasas vienība bija pārāka ar 4-1, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers šajā spēlē bija ārpus pieteikuma. Latvietis pirmajā kārtā komandai nepalīdzēja.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Čendlers Stīvensons, bet pa reizei precīzi bija Marks Stouns un Viljams Kārlsons.

Pirmos vārtus "Golden Knights" guva jau spēles 50. sekundē, bet otrajā periodā laukuma saimnieki panāca 4:0. Pēdējā trešdaļā vienus vārtus Vinipegas klubs atguva, bet ar to bija par maz, lai atgrieztu intrigu spēlē.

Mača spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Otrajā kārtā Vegasas komanda spēkosies ar Edmontonas "Oilers" un Losandželosas "Kings" pāra uzvarētāja. Pašlaik sērijā ar 3-2 vadībā ir "Oilers".

Regulāro sezonu Vegasas vienība noslēdza Rietumu konferences pirmajā vietā, kamēr "Jets" kā pēdējā – astotā – iekļuva izslēgšanas spēļu turnīrā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda šosezon sasniegusi NHL izslēgšanas spēļu turnīru.