Latvijas hokeja līgas finālsērijā "Mogo"/LSPA uzņēma "Zemgali"/LLU

(Zīmju valodā). Sporta ziņas

Latvijas hokeja līgas finālsērijā "Zemgale/LLU" pagarinājumā izrauj uzvaru pār "Mogo/LSPA"

«Zemgale/LLU» hokejisti ar uzvaru pagarinājumā sāk Latvijas čempionāta finālsēriju

"Zemgale/LLU" hokejisti otrdien Rīgā ar 4:3 pagarinājumā pārspēja "Mogo/LSPA" pirmajā spēlē Latvijas čempionāta finālsērijā, liecina rīkotāju informācija. Čempionu kausu saņems komanda, kas sērijā izcīnīs četras uzvaras.

Uzvarētāji pēdējā trešdaļā nenoturēja divu vārtu pārsvaru, bet pagarinājumā izšķirošos vārtus viesiem guva Rainers Rullers.

Kārlis Ozoliņš pirmajā trešdaļā izvirzīja vadībā "Mogo/LSPA", savukārt Artūrs Karaša pēc pārtraukuma viesiem panāca izlīdzinājumu, abus pirmos vārtus komandām gūstot skaitliskā vairākumā. Trešajā periodā Gatis Gricinskis un Artūrs Homjakovs nepilnās septiņās minūtēs nodrošināja "Zemgale/LLU" 3:1 pārsvaru, ko viesi gan nenoturēja. Neizšķirtu "Mogo/LSPA" palīdzēja atjaunot Rūdolfa Maslovska un Toma Opelta precīzie metieni.

Finālsērija turpināsies ar otro spēli ceturtdien Rīgā. Savukārt "Zemgale/LLU" būs laukuma saimnieki nākamajās divās spēlēs 1. un 3. aprīlī.