Girgensona un Bļugera NHL vienības uzvar; Merzļikins ielaiž sešas ripas un tiek nomainīts

Svarīgu panākumu sestdien izcīnīja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensons pārstāvēta Bufalo "Sabres", kas ar 2:0 pieveica tiešos konkurentus Ņujorkas "Islanders". Uzvaru guva arī Teodora Bļugera Vegasas "Golden Knights", kas ar 4:3 pagarinājumā pieveica rezultatīvo Edmontonas "Oilers". Pēc vairāk nekā divu nedēļu pauzes laukumā sestdien atgriezās Elvis Merzļikins, taču viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:8 piedzīvoja sagrāvi pret Monreālas "Canadiens", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 12 sekundes, no kurām minūti un 16 sekundes mazākumā. Viņš metienus neizpildīja, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 100% iemetienu, un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Gan "Sabres", gan "Islanders" turpina cīņu par vietu NHL Austrumu konferences "play-off" zonā. Desmit spēles pirms regulārās sezonas baigām "Sabres" no labāko astotnieka šķir seši punkti, taču viņi aizvadījuši par spēli vai divām mazāk nekā tuvākie konkurenti.

Bufalo komandai šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" un Ņujorkas "Islanders" mača spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vegasas komandas uzvarā Bļugers spēlēja 11 minūtes un 29 sekundes, no kurām 14 sekundes vairākumā un minūti un 13 sekundes mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 54% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Šī bija Vegasas komandas ceturtā uzvara pēc kārtas. Pēdējās 13 spēlēs "Golden Knights" tikuši pie 11 panākumiem.

Merzļikins, kurš iepriekš divas nedēļas nespēlēja personīgu apstākļu dēļ, atgriezās ierindā, taču priekšlaicīgi tika nomainīts otrā perioda beigās. Latvietis atvairīja 18 no 24 metieniem jeb 75%. Viņa vietā laukumā devās Maikls Hačinsons, kurš arī atvairīja tikai 75% metienus, ielaižot divas no astoņām ripām.

Kolumbusas vienībai šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Monreālas "Canadiens" spēles zīmīgākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā Vegasas "Golden Knights" ar 98 punktiem 73 spēlēs ir NHL Rietumu konferences 1. vietā. Austrumu konferencē 10. vietu ieņem "Sabres" ar 76 punktiem 72 mačos, kamēr "Blue Jackets" ar 53 punktiem 72 spēlēs ir pēdējā 16. vietā.

Bufalo "Sabres" nākamo spēli aizvadīs pirmdien, savā laukumā uzņemot "Canadiens". Dienu vēlāk "Blue Jackets" viesosies pie Ņujorkas "Rangers", bet "Golden Knights" atkārtoti spēlēs ar "Oilers".