Hokejista Girgensona «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju; «Blue Jackets» bez Merzļikina uzvar

Pirmo uzvaru pēdējās piecās spēlēs piektdien izcīnīja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 5:4 pārspēja spēcīgo Ņūdžersijas "Devils" vienību. Panākumu guva arī Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas pagarinājumā ar 5:4 uzvarēja Ņujorkas "Islanders", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes un 42 sekundes, no kurām minūti un 42 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš metienus neveica, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Ņūdžersijas "Devils" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Merzļikins bija pieteikumā kā rezerves vārtsargs, taču pie spēles laika netika.

Jau ziņots, ka iepriekš latviešu vārtsargs izlaida vairākas spēles ģimenes apstākļu dēļ, jo mūžībā devās sportista vecmāte.

Kolumbusas komandai šis bija otrais panākums pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Islanders" spēles spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 74 punktiem 71 spēlē ir NHL Austrumu konferences 12. vietā, kamēr "Blue Jackets" ar 53 punktiem 71 mačā ieņem pēdējo 16. vietu.

Vēlāk sestdien "Sabres" viesosies pie "Islanders". Šī būs agrā spēle, kas sāksies 23.00 pēc Latvijas laika. Savukārt divas stundas vēlāk "Blue Jackets" izbraukumā spēlēs ar Monreālas "Canadiens".