Hokejista Bļugera Vegasas «Golden Knights» atkārtoti uzvar Dalasas «Stars», palielina pārsvaru sērijā

Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla sērijas otrajā mačā svētdien hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" ar 3:2 savā laukumā pārspēja Dalasa "Stars", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-0.

Bļugers spēlēja nomināli ceturtajā uzbrucēju virknējumā, kopumā uz ledus esot desmit minūtes (10:06), no kurām 25 sekundes mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku ripu.

Uzvaru "Golden Knights" izcīnīja vien pagarinājuma otrajā minūtē, kad precīzs bija Čendlers Stīvensons.

Teju visu trešo periodu Vegasas komanda bija iedzinējos, līdz Žonatans Maršeso divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām rezultātu izlīdzināja. Otrajā periodā mājinieku labā vārtus guva arī Marks Stouns.

Sērijas turpinājumā komandas divas reizes spēkosies Dalasā. Nākamais mačs paredzēts otrdien.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā Bļugers ar vārtu guvumu veicināja "Golden Knights" uzvar ar 3:2.

Paralēli Austrumu konferences finālā Floridas "Panthers" ar 2-0 ir vadībā pret Karolīnas "Hurricanes".

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā "Golden Knights" sērijā ar 4-1 pārspēja Vinipegas "Jets", kam sekoja 4-2 uzvara pār Edmontonas "Oilers". Regulāro sezonu Vegasas vienība noslēdza Rietumu konferences pirmajā vietā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda šosezon sasniedza NHL izslēgšanas spēļu turnīru.