Hokejists Bļugers ar vārtu guvumu veicina «Golden Knights» panākumu; Girgensons zaudē

Ar vārtu guvumu otrdien atzīmējās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" ar 4:3 pieveica Vankūveras "Canucks", savukārt zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 3:7 piekāpās Nešvilas "Predators", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers vārtus guva otrā perioda vidū, tobrīd panākot 3:1 "Golden Knights" labā. Latvietis no šaura leņķa atrada spraugu tuvējā vārtu pusē, kurā nekavējoties raidīja ripu.

Bļugera vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis četrus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

Šajā spēlē latvietis uz ledus kopumā bija 13 minūtes (13:16), no kurām 13 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš guva vienus vārtus, izpildīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 75% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Vankūveras komandas sistēma spēlē arī latviešu vārtsargs Artūrs Šilovs, kur šogad piedzīvoja debiju Ziemeļamerikas prestižākajā līgā. Pašlaik Šilovs atrodas vienības fārmklubā.

Vegasas "Golden Knights" un Vankūveras "Canucks" spēles spilgtākie momenti

Citā mačā Girgensons uz ledus pabija teju 11 minūtes (10:57), no kurām divas minūtes un 15 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, uzvarēja 75% iemetienu un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Bufalo "Sabres" un Nešvilas "Predators" spēles momenti

Uzvaru otrdien guva arī latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 7:6 pagarinājumā pieveica Vašingtonas "Capitals".

Merzļikins šajā spēlē bija ārpus pieteikuma personīgu apstākļu dēļ. Jau ziņots, ka pagājušās nedēļas sākumā viņš dalījās ar ziņu, ka mūžībā devusies viņa vecāmāte.

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 94 punktiem 71 spēlē ir NHL Ritumu konferences līdere, kamēr "Canucks" ar 67 punktiem 70 mačos ir 12. pozīcijā. Bufalo vienība ar 72 punktiem 70 spēlēs ir Austrumu konferences 12. vietā, kamēr "Blue Jackets" ar 51 punktu 70 spēlēs ir pēdējā – 16. vietā.