Hokejists Bļugers gūst vārtus un veicina «Golden Knights» uzvaru konferences fināla pirmajā spēlē

Kamēr Latvijā un Somijā risinās pasaules hokeja čempionāts, Ziemeļamerikā Stenlija kausa izcīņa tuvojas kulminācijai. Piektdien Rietumu konferences finālā pirmajā spēlē Vegasas "Golden Knights" savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 pārspēja Dalasas "Stars". Uzvarētajiem ar vārtu guvumu izcēlās arī latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Stenlija kausa izcīņas finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs četras reizes.

Bļugers vārtus guva trešajā periodā, tobrīd panākot 3:2 Vegasas labā. Latvietis pirmais tika pie atlēkušās ripas un, kamēr vārtu priekšā valdīja haoss, to trieca vārtos.

Bļugers gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latviešu uzbrucējam šis bija pirmais vārtu guvums šī gada Stenlija kausa izcīņā.

Kopumā Bļugers spēlēja 11 minūtes (11:13), no kurām minūti un 16 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš guva vārtus, izpildīja divus metienus, pielietoja tikpat spēka paņēmienus, uzvarēja 60% iemetienus un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Vegasas labā divus vārtus guva Viljams Kārlsons, bet uzvaru pagarinājuma otrajā minūtē nodrošināja Brets Haudens.

Spēles spilgtākie momenti

Arī otrā sērijas spēle notiks "Golden Knights" mājas arēnā. Šis mačs paredzēts svētdien pulksten 22.00 pēc Latvijas laika.

Paralēli Austrumu konferences finālā Floridas "Panthers" ar 1-0 ir vadībā pret Karolīnas "Hurricanes".

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā "Golden Knights" sērijā ar 4-1 pārspēja Vinipegas "Jets", kam sekoja 4-2 uzvara pār Edmontonas "Oilers". Regulāro sezonu Vegasas vienība noslēdza Rietumu konferences pirmajā vietā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda šosezon sasniedza NHL izslēgšanas spēļu turnīru.