Hokejista Bļugera «Golden Knights» droši uzvar; Girgensona «Sabres» piedzīvo sagrāvi

Pārliecinošu uzvaru svētdien izcīnīja latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights", kas ar 7:2 apspēlēja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets". Bezvārtu zaudējumu agrajā spēlē piedzīvoja  uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 0:7 zaudēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienībai Bostonas "Bruins", vēsta organizatoru informācija.

(papildināts ar "Golden Knights" uzvaru)

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:08), no kurām 36 sekundes mazākumā. Viņš izpildīja divus metienus, pielietoja vienu spēka spēli, uzvarēja 62% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Merzļikins bija ārpus pieteikuma personīgu apstākļu dēļ. Pagājušās nedēļas sākumā latvietis "Instagram" vietnē dalījās ar ziņu, ka mūžībā devusies viņa vecāmāte.

Vegasas "Golden Knights" un Kolumbusas "Blue Jackets" spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons komandas zaudējuma uz ledus bija 13 minūtes (13:04), no kurām minūti un 24 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Trīs vārtus "Sabres" ielaida pirmajā trešdaļā, bet pēc otrā perioda rezultāts bija jau 4:0 "Bruins" labā. Pēdējās 20 minūtēs Bostonas vienība guva vēl trīs vārtus, komfortabli gūstot panākumu.

Bufalo vienībai šis bija devītais zaudējums pēdējās 11 spēlēs.

Bufalo "Sabres" un Bostonas "Bruins" mača zīmīgākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 92 punktiem 70 mačos ir NHL Rietumu konferences 1. vietā. "Sabres" ar 72 punktiem 69 mačos ir Austrumu konferences 11. pozīcijā, bet "Blue Jackets" ar 49 punktiem 69 mačos ieņem pēdējo – 16. vietu.