Hokejistam Girgensonam rezultatīva piespēle uzvarā; panākums arī Bļugera «Golden Knights»

Izslēgšanas spēļu cerības zaudējusī Bufalo "Sabres" ceturtdien ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Otavas "Senators". Bufalo komandas uzvarā pie rezultatīvas piespēles tika arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons. Panākumu guva arī Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights", kas ar 3:1 pieveica Sietlas "Kraken", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Ar rezultatīvu piespēli Girgensons izcēlās otrā perioda trešajā minūtē, tobrīd "Sabres" panākot 2:0 pārsvaru. Latvietis pie apmales izcīnīja ripu, kuru pēc pāris sekundēm partneri nogādāja "Senators" vārtos.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:08), no kurām pusotru minūti (1:35) skaitliskajā mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta, neuzvarēja nevienu iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Šosezon Girgensons guvis desmit vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles. Vairāk punktus viņš iepriekš iekrājis tikai trīs sezonās.

Jau pirms spēles bija zināms, ka "Sabres" uz "play-off" vairs nepretendē. Vienu maču pirms sezonas beigām Bufalo komanda ar 89 punktiem ir NHL Austrumu konferences 10. vietā.

Bufalo "Sabres" un Otavas "Senators" spēles momenti

Panākumu ceturtdien guva arī Rietumu konferences regulārās sezonas uzvarētāja Vegasas "Golden Knights", kas 82 spēlēs tikusi pie 111 punktiem.

Regulārās sezonas pēdējā spēle Bļugers uz ledus bija 12 minūtes un 41 sekundi, no kurām 42 sekundes mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 80% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bļugers ir vienīgais no pašlaik NHL spēlējošajiem latviešiem, kura pārstāvēta komanda sasniedza Stenlija kausa izcīņu.

Pie uzvaras tika arī latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas papildlaikā ar 3:2 pieveica Pitsburgas "Penguins".

Merzļikins jau ilgstoši nespēlē kājas savainojuma dēļ.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Pitsburgas "Penguins" mača svarīgākās epizodes

Kolumbusas komandai sezonas pēdējā spēle paredzēta ar Girgensona "Sabres". Tā notiks vēlāk piektdien.