Latvijas hokeja Virslīgas spēle HK "Mogo/LSPA" - HK "Prizma"

(Zīmju valodā). Sporta ziņas

HK "Mogo/LSPA" arī Latvijas hokeja līgas pusfināla otrajā spēlē uzveic HK "Prizma" un veic pusceļu līdz iekļūšanai Latvijas čempionāta finālā

«Mogo/LSPA» hokejisti gūst otro uzvaru Latvijas čempionāta pusfinālā, Ozoliņš iemet trīs vārtus

Kārlis Ozoliņš otrdien guva trīs vārtus, "Mogo"/LSPA komandai savā laukumā izcīnot otro uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijā. "Mogo"/LSPA mājās ar 6:2 pārspēja Rīgas "Prizmu", sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.

Rezultātu devītajā minūtē atklāja Edijs Brahmanis, izvirzot vadībā viesus. Tomēr 40 sekundes vēlāk Kārlis Ozoliņš rezultātu izlīdzināja, bet 11. minūtes sākumā Aleksandrs Biškins panāca 2:1. Otrajā periodā vēl vienus vārtus, šoreiz vairākumā, guva Ozoliņš, bet 3:1 panāca Gustavs Bergs. 47.minūtē Haralds Štrombergs vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz 2:4, bet 50. minūtē Ozoliņš fiksēja "hat-trick". Dubli 59. minūtē noformēja arī Biškins.

Ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Artūrs Ozoliņš, bet pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja arī aizsargs Bergs (1+1) un Elviss Želubovskis (0+2).

Henrijs Ančs mājinieku vārtos atvairīja 28 metienus.

Otrā pusfinālā "Zemgale"/LLU ar 1-0 ir vadībā sērijā ar Rīgas "Dinamo".