Hokejistam Girgensonam septiņi spēka paņēmieni, «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Giregnsona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien trešajā periodā guva trīs vārtus, kas ļāva ar 4:3 izbraukumā pārspēt Toronto "Maple Leafs", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes un 50 sekundes, no kurām minūti un 12 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja septiņus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Spēles pirmā trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem, taču otrā perioda ievadā "Maple Leafs" ātri panāca 2:0. Vienus vārtus otrajā trešdaļā "Sabres" atguva, bet trešajā periodā nepilnu astoņu minūšu laikā Bufalo vienība guva vēl trīs vārtus, pārņemot vadību ar 4:2. Galotnē vienus vārtus mājinieki atguva, bet rezultātu izlīdzināt viņi nespēja.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bufalo komandai šis bija pirmais panākums pēdējās piecās spēlēs.

Kopvērtējumā tabulā "Sabres" ar 71 punktu 66 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences 10. vietā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko astotnieka Bufalo vienību šķir pieci punkti.

Svarīgu spēli Bufalo komanda aizvadīs trešdien, viesojoties pie tiešajiem konkurentiem Vašingtonas "Capitals".