ASV USA
Lielbritānija
Lielbritānija GBR
Kanāda CAN

Latvijas hokejisti piekāpjas arī slovākiem, sarežģī izredzes uz ceturtdaļfinālu. Svarīgākie notikumi

Latvijas hokeja izlase sestdien ar 1:2 piekāpās Slovākijas valstsvienībai un cieta otro neveiksmi pasaules čempionāta grupā. Zaudējums sarežģī Latvijas izredzes pacīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Vienīgos vārtus "Arēnā Rīga" mājiniekiem guva Rodrigo Ābols, otrajā trešdaļā panākot neizšķirtu 1:1.

Rodrigo Ābols gūst vārtus

Jau pirmajā minūtē Latvijas izlase nonāca zaudētājos - vārtu priekšā nepieskatītais Matušs Sukels pārspēja vārtsargu Artūru Šilovu.

Slovāki atklāj rezultātu

Laukuma saimnieki otrajā trešdaļā sasparojās un rezultātu izlīdzināja, tomēr trešajā periodā slovākiem uzvaras vārtus guva Mareks Hrivīks.

Slovākijas izlase gūst uzvaras vārtus

Latvijas izlasei bija laba iespēja izglābties no zaudējuma, spēlējot vairākumā piecatā pret trim, taču rezultāts vairs nemainījās.

Čempionāta startā Latvijas hokejisti cieta sakāvi pret Kanādu, savukārt Slovākijas izlase piekāpās čehiem. Tādējādi gan Latvijas, gan Slovākijas valstsvienībai savstarpējā spēlē nepieciešama uzvara, lai stiprinātu izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.

Turnīra turpinājumā Latvijas izlase pirmdien spēlēs pret Čehiju, bet vēlāk tiksies arī ar Norvēģiju, Slovēniju, Kazahstānu un Šveici. Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.

Iepriekš sestdien "Arēnā Rīga" šveicieši guva pārliecinošu uzvaru pār Slovēniju (7:0) un Kazahstānas izlase pēcspēles metienos bija pārāka par Norvēģiju (4:3). Tikmēr otrā grupā Tamperē mājinieki somi uzvarēja Vāciju (4:3), bet līdz tam franči pagarinājumā pārspēja Austrijas izlasi (2:1) un Dānija uzveica ungārus (3:1).

Vācijas un Somijas spēles epizodes

Pasaules čempionāts risinās Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē, kur finālā 28. maijā kļūs zināmi medaļu ieguvēji.