Kanāda CAN

Pasaules čempionāta hokejā spēle Latvija – Kanāda

Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "Liepāja" - "Riga FC"

Latvijas hokejisti čempionātu sāk ar zaudējumu Kanādai

Latvijas hokejisti negūst vārtus, čempionātu sāk ar zaudējumu Kanādai. Spilgtākās epizodes

Latvijas hokeja valstsvienība piektdien pirmajā spēlē pasaules čempionātā skatītāju piepildītajā "Arēnā Rīga" nespēja iepriecināt savus līdzjutējus ar vārtu guvumu un cieta neveiksmi 0:6 pret Kanādas izlasi.

Neveiksmīgā spēles sākumā mājinieki ātri ielaida divas ripas un vārtos Ivaru Punnenovu aizstāja Artūrs Šilovs. Otrajā trešdaļā kanādieši guva vēl divus vārtus un pārsvaru nostiprināja ar divām ripām pēdējā periodā.

Balsojuma par Latvijas izlasē labāko hokejistu spēlē pret Kanādu rezultāti

Turnīra turpinājumā Latvijas izlase sestdien spēlēs pret Slovākiju, bet vēlāk grupas kārtā tiksies ar Čehiju, Norvēģiju, Slovēniju, Kazahstānu un Šveici. Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.

Čempionāta pirmajā spēlē "Arēnā Rīga" iepriekš piektdien Čehijas izlase uzveica Slovākijas valstsvienību.

Zviedrijas un Vācijas spēles epizodes

Savukārt otrā grupā Tamperē mājinieki somi ar 1:4 zaudēja ASV izlasei, bet zviedri ar 1:0 bija pārāki par Vācijas valstsvienību.

Somijas un ASV spēles epizodes

Pasaules čempionāts risinās Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē, kur finālā 28. maijā kļūs zināmi medaļu ieguvēji.