Hokejista Girgensona «Sabres» zaudē un izstājas no cīņas par «play-off»; Bļugers uzvar

Zaudējumu otrdien piedzīvoja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēta Bufalo "Sabres", kas ar 2:6 atzina Ņūdžersijas "Devils" pārākumu un izstājās no cīņas par vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas turnīrā. Uzvaru otrdien izcīnīja Teodora Bļugera Vegasas "Golden Knight", kas ar 4:1 pārspēja Sietlas "Kraken", liecina NHL informācija.

Bufalo komanda Stenlija kausa izcīņā nepiedalīsies divpadsmito gadu pēc kārtas.

Komandas zaudējumā Girgensons spēlēja nepilnas 13 minūtes (12:55), no kurām divas minūtes un 22 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica četrus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 100% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Šis Bufalo komandai bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēlēs.

Sezonas turpinājumā "Sabres" atlikušas vēl divas spēles, taču pat labvēlīgākajā scenārijā vienība nespēja aizsniegties līdz NHL Austrumu konferences labāko astotniekam.

Bufalo "Sabres" un Ņūdžersijas "Devils" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā mačā Bļugers spēlēja 13 minūtes un 44 sekundes, no kurām minūti (1:05) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 57% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 109 punktiem 81 spēlēs ir NHL Rietumu konferences 1. vietā. "Sabres" ar 87 punktiem 80 spēlēs ir Austrumu konferences 10. vietā.

NHL Stenlija kausa izcīņā piedalīsies katras konferences astoņas labākās vienības.