Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle uzvarētā NHL spēlē; Girgensons zaudē pagarinājumā

Trešo rezultatīvo piespēli piecās spēlēs svētdien atdeva latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" ar 4:0 pārspēja Karolīnas "Hurricanes". Zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres", kas pagarinājumā ar 1:2 piekāpās Ņujorkas "Rangers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 18 minūtes un 15 sekundes, no kurām 38 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, veica trīs metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 64% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva spēles galotnē, kad "Hurricanes" vārtsargu bija aizstājuši ar laukuma spēlētāju. Latviešu hokejists spēja izcīnīt ripu, kur iespēlēja partnerim, kurš to nogādāja vārtu tīkliņā.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugeram šī bija trešā rezultatīvā piespēlē piecās spēlēs, ko viņš aizvadījis Vegasas komandas rindās. Kopumā Bļugers šosezon ticis pie 13 rezultativitātes punktiem, gūstot divus vārtus un atdodot 11 rezultatīvas piespēles.

Vegasas "Golden Knights" un Karolīnas "Hurricanes" spēles momenti

Girgensons Bufalo komandas zaudējumā spēlēja 12 minūtes un 50 sekundes, no kurām 13 sekundes vairākumā un minūti un 11 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 50% iemetienu un nopelnīja divas soda minūtes. Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo vienībai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Bufalo "Sabres" un Ņujorkas "Rangers" spēles momenti

Zaudējumu sestdien piedzīvoja arī Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 2:5 piekāpās Sentluisas "Blues".

Latviešu vārtsargs, kurš slimības dēļ iepriekšējo spēli noslēdza priekšlaicīgi, sestdien bija ārpus pieteikuma.

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 86 punktiem 66 spēlēs ir 1. vietā NHL Rietumu konferencē. Bufalo "Sabres" ar 69 punktiem 65 spēlēs ir atkāpusies uz Austrumu konferences 12. pozīciju, kamēr "Blue Jackets" ar 47 punktiem 65 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā 16. vietā.