Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle un uzvara pagarinājumā; Girgensons piedzīvo sagrāvi

Savu otro rezultativitātes punktu Vegasas "Golden Knights" komandā ceturtdien guva latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers. Vegasas vienība ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Tampabejas "Lightning". Tikmēr Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 4:10 piedzīvoja sagrāvi pret Dalasas "Stars", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers rezultatīvu piespēli atdeva jau spēles 27. sekundē, palīdzot atklāt mača rezultātu. Latvietis ātrajā uzbrukumā noguldīja pretinieku aizsargu un pēc elegantas pauzes piespēlēja partnerim vārtu priekšā, kam atlika tikai pielikt nūju, lai ripa lidotu teju tukšos vārtos.

Bļugers izkārto vārtu guvumu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvietim šī bija ceturtā spēle Vegasas komandā, taču jau otrā rezultatīvā piespēle. Kopumā šosezon viņš guvis divus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 38 sekundes, no kurām divas minūtes un 23 sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš atdeva vienu rezultatīvu piespēli, veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Trešā perioda vidū starp komandām izcēlās asumi, kas beidzās ar visu desmit laukuma spēlētāju noraidīšanu. Pie 12 soda minūtēm tika arī Teodors Bļugers.

Vēl nedaudz vairāk nekā divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām "Golden Knights" bija vadībā ar 3:1, taču 28 sekundes pirms sirēnas "Lightning" rezultātu izlīdzināja. Uzvaru Vegasas komanda nodrošināja vien pagarinājuma ceturtajā minūtē.

Vegasas "Golden Knights" un Tampabejas "Lightnig" spēles spilgtākie momenti

Bufalo komandas sagrāvē Girgensons spēlēja 14 minūtes un 26 sekundes, no kurām teju divas minūtes (1:52) skaitliskajā mazākumā. Viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 25% iemetienu un bija viens no retajiem spēlētājiem, kas maču noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Piecus vārtus "Sabres" ielaida septiņu minūšu laikā trešajā periodā.

Bufalo "Sabres" un Dalasas "Stars" spēles svarīgākās epizodes

Kopvērtējuma tabulā "Golden Knights" ar 84 punktiem 65 spēlēs ir NHL Rietumu konferences līdere, savukārt "Sabres" ar 68 punktiem 64 spēlēs atkāpusies uz Austrumu konferences 12. vietu.