«Kurbada» hokejisti uzvar Igaunijas čempionātā

Latvijas hokeja komanda "Kurbads" svētdien Tallinā kļuva par Igaunijas meistarsacīkšu čempioni.

Finālsērijas ceturtajā spēlē "Kurbads" viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) pārspēja "Panter" hokejistus un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 3-1.

Otrā perioda trešajā minūtē latviešus vadībā izvirzīja Roberts Jekimovs, bet desmit minūtes vēlāk Arturs Fedoruks panāca 1:1. "Panter" pēc Savelija Novikova metiena trešās trešdaļas vidū izvirzījās vadībā, taču 53.minūtē pēc Edgara Adamovičs un Jekimova piespēlēm Juliāns Misjus izlīdzināja rezultātu.

Uzvaras vārtus četras minūtes un 11 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Jekimovs, kuram asistēja Toms Hartmanis.

Pamatturnīrā "Kurbada" komanda 24 mačos izcīnīja 21 uzvaru un ierindojās pirmajā pozīcijā septiņu vienību konkurencē.