Girgensona «Sabres» uzvar svarīgu spēli un saglabā cerības uz NHL «play-off» turnīru

Uzvaru sestdienas agrajā spēlē izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas savā laukumā ar 4:3 pārspēja spēcīgo Karolīnas "Hurricanes", saglabājot cerības sasniegt Stenlija kausa izcīņu, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Blue Jackets" un "Golden Knights" spēļu rezultātiem)

Girgensons spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:50), no kurām divas minūtes (2:22) skaitliskajā mazākumā. Latvietis izpildīja divus metienus, pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja divas pretinieku ripas un nopelnīja negatīvu +/- rādītāju -1.

Četras spēles pirms regulārās sezonas beigās "Sabres" no izslēgšanas spēļu zonas šķir seši punkti, taču viņi aizvadījuši par divām spēlēm mazāk nekā tiešie konkurenti. Bufalo vienībai nepieciešams ne tikai maksimāli labs sezonas beigu nogrieznis, bet arī konkurentu kļūdas.

Bufalo "Sabres" un Karolīnas "Hurricanes" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Nākamo spēli "Sabres" pirmdien viesos aizvadīs pret Ņujorkas "Rangers".

Zaudējumu pēcspēles metienos sestdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights", kas ar 1:2 atzina Dalasas "Stars" pārākumu.

Bļugers otro spēli pēc kārtas bija ārpus pieteikuma.

Vegasas vienība divas spēles pirms regulārās sezonas beigām ar 107 punktiem ir pirmajā vietā NHL Rietumu konferencē, tuvākos konkurentus apsteidzot par diviem punktiem.

Bezvārtu zaudējumu piedzīvoja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas bez latvieša ar 0:4 piekāpās Ņujorkas "Rangers".

Merzļikins nespēlēja kājas savainojuma dēļ.

Kolumbusas vienība jau nodrošinājusi pēdējo 16. vietu NHL Austrumu konferencē.