Hokejistam Girgensonam vārti svarīgā uzvarā; «Golden Knights» bez Bļugera gūst panākumu

Cīņu par vietu Nacionālās Hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu turnīrā turpina Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ceturtdien ar 7:6 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Detroitas "Red Wings". Panākumu guva arī Vegasas "Golden Knights", kas bez Teodora Bļugera sastāvā ar 5:2 pārspēja Losandželosas "Kings", vēsta līgas informācija.

Girgensons spēlēja 15 minūtes un 25 sekundes, no kurām teju divas minūtes (1:55) skaitliskajā mazākumā. Latvietis guva vārtus, kopumā izpildīja trīs metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Vārtus Girgensons guva otrā perioda ievadā, tobrīd panākot 4:2 "Sabres" labā. Latvietis vārtu priekšā teicami mainīja ripa lidojuma trajektoriju, lai tā lidotu garām vārtsargam.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Girgensons guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Piecas spēles pirms regulāras sezonas beigām "Sabres" no izslēgšanas spēļu zonas šķir seši punkti, tomēr visi konkurenti aizvadījuši par divām spēlēm vairāk. Lai iekļūtu izslēgšanas spēļu zonā Bufalo komandai ne tikai jāaizvada maksimāli labs sezonas pēdējais nogrieznis, bet arī jācer, ka konkurenti pieļaus kļūdas.

Bufalo "Sabres" un Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Vegasas komandas uzvarā Bļugers bija atstāts ārpus pieteikuma.

Šī "Golden Kngihts" komandai bija trešā uzvara pēdējās četrās spēlēs. Komanda jau sen garantējusi vietu izslēgšanas spēļu zonā, bet turpina cīnīties par pirmo vietu NHL Rietumu konkurencē. Trīs spēles pirms regulārās sezonas beigām "Golden Knights" ir trīs punktu pārsvars pār tuvāko sekotāju.

Sagrāvi ceturtdien piedzīvoja Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 1:8 atzina Ņūdžersijas "Devils" pārākumu.

Latviešu vārtsargs komandai nevarēja palīdzēt kājas savainojuma dēļ.

Kolumbusas vienība pēc 78 spēlēm ar 56 punktiem jau garantējusi pēdējo 16. vietu NHL Austrumu konferencē.