Hokejists Girgensons bombardē «Panthers» vārtus, «Sabres» zaudē tiešajiem konkurentiem

Zaudējumu tiešajiem konkurentiem cīņā par vietu Stenlija kausa izcīņā otrdien piedzīvoja latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 1:2 piekāpās Floridas "Panthers", ievērojami samazinot izredzes iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) "play-off" turnīrā. Zaudējumu piedzīvoja arī Teodors Bļugers un Vegasas "Golden Knights", kas ar 2:3 pagarinājumā atzina Nešvilas "Predators" pārākumu, liecina NHL informācija.

Girgensons komandas zaudējumā spēlēja 11 minūtes un 49 sekundes, no kurām minūti un 15 sekundes mazākumā. Par spīti ne ļoti lielajam spēles laikam latvietis izpildīja septiņus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 100% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Gan "Sabres", gan "Panthers" turpina cīņu par vietu NHL izslēgšanas spēļu zonā. Pēc zaudējuma Bufalo vienību, kam atlikušas vēl sešas regulārās sezonas spēles, no izslēgšanas spēļu zonas šķir seši punkti.

Bufalo "Sabres" un Floridas "Panthers" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers "Golden Knights" rindās spēlēja 12 minūtes (12:18), no kurām teju minūti (0:58) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica vienu metienu, uzvarēja 57% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Vegasas komandai, kas jau garantējusi vietu izslēgšanas spēlēs, šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs.

Vegasas "Golden Knights" un Nešvilas "Predators" mača spilgtākās epizodes

Zaudējumu otrdien piedzīvoja arī Kolumbusas "Blue Jackets", kas bez Elvja Merzļikina ierindā ar 2:4 piekāpās Toronto "Maple Leafs". Merzļikins turpina būt ārpus pieteikuma kājas savainojuma dēļ.

Sezonas kopvērtējumā "Golden Knights" ar 104 punktiem 78 spēlēs ir NHL Rietumu konferences 1. vietā, kamēr Bufalo "Sabres" ar 81 punktu 76 mačos ir Austrumu konferences 10. pozīcijā. Kolumbusas "Blue Jackets" ar 56 punktiem 77 spēlēs ir konferences pēdējā 16. vietā.