Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle un uzvara pēcspēles metienos

Ar rezultatīvu piespēli pirmdien atzīmējās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pārspēja Minesotas "Wild", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja desmit minūtes un 42 sekundes, no kurām 32 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu metienu, uzvarēja 57% iemetienu un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Rezultativitātes punktu Bļugers nopelnīja pirmā perioda vidū, kad pēc viņa piespēles "Golden Knights" atklāja rezultātu.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis četrus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

Vegasas komandai, kas jau garantējusi vietu Stenlija kausa izcīņā, šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Spēles spilgtākie momenti

Pēc aizvadītām 77 spēlēm "Golden Knights" ar 103 punktiem ir NHL Rietumu konferences līdervienība, tuvākos konkurentus apsteidzot par trim punktiem.

Vēlāk otrdien "Golden Knigts" izbraukumā spēlēs ar Nešvilas "Predators".