Hokejista Girgensona «Sabres» uzvar pagarinājumā, vēl nešķiras no cerībām uz izslēgšanas turnīru

Latvijas uzbrucēja Zemgus Giregensona pārstāvēta Bufalo "Sabres" piektdien mājās ar 3:2 pagarinājumā pieveica Ņujorkas "Rangers", vēl turpinot cīņu par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, lai arī ne pateicīgās pozīcijās, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:38), veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Ņujorkas "Rangers" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pēdējā trešdaļā Adams Fokss panāca "Rangers" izlīdzinājumu 2:2, bet laukuma saimniekiem uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva Džefs Skiners.

"Sabres" ar 79 punktiem 74 spēlēs ir 10. vietā Austrumu konferencē. Bufalo klubu no izslēgšanas spēļu zonas turnīra tabulā šķir pieci punkti.

Jau sestdien "Sabres" sāks trīs izbraukuma spēļu sēriju, Filadelfijā tiekoties ar "Flyers". Līdz regulārās sezonas noslēgumam "Sabres" atlikušas vēl astoņas spēles.