Latvijas čempionāts klasiskajā 100 lauciņu dambretē

Latvijas handbola Virslīga. "ASK Zemessardze/LSPA" - ZRHK "Tenax Dobele". Egils Politers

Latvijas handbola Virslīga. "ASK Zemessardze/LSPA" - ZRHK "Tenax Dobele"

ZRHK «Tenax Dobele» handbolisti izcīna Latvijas čempionu titulu

ZRHK "Tenax Dobele" svētdien finālsērijas trešajā spēlē ar 41:19 pārspēja "ASK Zemesardze/LSPA" handbolistus un izcīnīja Latvijas čempionu titulu. Cīņā par zelta medaļām čempioni sērijā bija pārāki ar 3-0.

Regulārās sezonas rezultāti un pirmās divas finālspēles liecināja, ka "ASK Zemesardze/LSPA", jau iekļūstot finālā, ir sasnieguši griestus, un uz sērijas pagarinājumu nepretendē. Tikmēr "Tenax" bija svarīgi neatslābināties un pārkāpt pāri arī suņa astei.

Pirmais puslaiks to tikai apstiprināja, un visu laiku vadībā atradās dobelnieki. Īpaši rezultatīvi spēlējot Ņikitam Pančenko, mājinieki ātri ieguva sešu vārtu vadību. Puslaiks beidzās 16:10 viņu labā. Otrā puslaika sākumā sekoja "Tenax" izšķirošais izrāviens. Dažās minūtēs viņi vadību palielināja līdz 10 vārtiem, un vēl pēc 10 minūtēm tablo jau rādīja +15 par labu Dobelei. Mājinieki ļāva saviem līderiem atpūsties un laukumā laida otrā sastāva spēlētājus, jo mača liktenis bija izšķirts.

Dobeles klubs nodrošināja jau astoto čempionu titulu, bet ASK handbolisti noteikti var būt gandarīti par otro vietu un sudraba godalgām.