Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Kristiana Kareļina ikdienā radošas ieceres saplūst ar futbolu

Kaislības laukumā un uz soliņa Latvijas handbola līderu cīņā

Skats no soliņa Latvijas handbola virslīgā: Kaislības un mācības principiālu sāncenšu duelī

Virslīgas grandu sadursmē "Ogre/Hydrox" uzņēma ZRHK "Tenax Dobele" handbolistus, iezīmējot vienu no turnīrā principiālākajiem dueļiem. Abas komandas uzvaras lūko izcīnīt arī Baltijas čempionātā, bet tikšanās Latvijas ietvaros allaž ir īpašas. 

Komandu diriģenti ir Andris Molotanovs "Ogrei" un Sandris Veršakovs – "Dobelei". Treneri spēles laikā mēģina rast pareizos vārdus, lai noturētu uzņemto ritmu, pieņemot, ka tas ir pareizais, vai arī mainītu spēles gaitu un sapurinātu savu komandu. Viss uzvaras vārdā.

Spēles gaitā treneri aktīvi reaģēja uz notikumiem laukumā, gan pamanot pretinieku sitienus, gan brīdinot savus spēlētājus nepārkāpt noteikumus, lai nesapelnītu noraidījumus par atbildi uz nevajadzīgām provokācijām. Skan gan pamācības, gan iedrošinājumi spēlētājiem. 

Mačam beidzoties, uzvaru izcīnīja dobelnieki – komandai tas bija piektais panākums pēc kārtas. Ogrei tobrīd jāsamierinās ar trešo pozīciju, tomēr svarīgākās spēles Latvijas un Baltijas čempionātā abām komandām vēl tikai priekšā.

Pēc spēles uz mini dueli ar piezemētām emocijām satikās abu komandu vieni no redzamākajiem spēlētājiem – Dobeles mūris Artūrs Kuģis, kurš atgriezies pēc desmit gadu prombūtnes ārzemēs, un Intars Jomants, kurš Ogres komandā visbiežāk jautā pēc jauniem krekliem.

Kuģis atzina, ka viņam nav iebildumu pret līnijas spēlētāju uzbrukumiem, un vārtsargs citreiz pat jūtas drošāk, kad ir brīvs metiens. "Labāk, kad līnijnieks brīvs izmet. Šie visi, kas ir kontaktā… tie ir baigi grūti," viņš teica.

Savukārt Jomants atzina, ka no šādām spēlēm, izņemot vēl Baltijas līgu, nepārprotami var visvairāk mācīties.

"Kad ir tāds pretinieks pretī, varam vislabāk pamanīt un nolasīt savas kļūdas. Noteikti pēc tam skatīties video un saprast, kā uzlabot spēli, lai nākamās reizes būtu vēl labāka cīņa," paskaidroja Jomants.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti