Latvijas futbola Virslīga SK "Super Nova Salaspils" - "Valmiera FC". Raimonds Krollis

PČ kvalifikācijas spēle handbolā sievietēm Latvija - Slovākija. Laura Millere

Pasaules čempionāta kvalifikācijas spēle handbolā sievietēm Latvija - Slovākija

Sieviešu handbola valstsvienība arī atbildes spēlē kvalifikācijā zaudē slovākietēm

Pieredzi krājošā Latvijas sieviešu handbola izlase svētdien Valmierā ar 17:43 atkārtoti zaudēja Slovākijas valstsvienībai atbildes spēlē 2023. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas Eiropas zonā, dalību turnīrā noslēdzot atlases pirmajā kārtā, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas izlasē rezultatīvākā bija piecus vārtus guvusī Laura Millere, bet četras reizes precīzi meta Frīda Binduka.

Viešņas pirmajā puslaikā pamazām audzēja pārsvaru un līdz pārtraukumam panāca +15 (26:11). Arī otrajā puslaikā slovākietes bija pārliecinoši pārākas.

Millere pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka izlase vēl ir tikai ceļa sākumā, tādēļ jāturpina daudz strādāt, lai sniegumu uzlabotu.

Jau vēstīts, ka Slovākija uzvaru divu spēļu summā praktiski nodrošināja pirmajā mačā, trešdien mājās pārspējot Latvijas izlasi ar 46:21.

Galvenās treneres Natālijas Kudrjavcevas vadītajā valstsvienībā ir iekļautas tikai Latvijas klubos spēlējošas handbolistes, turklāt piecas no 15 spēlētājām vēl nav sasniegušas 18 gadu vecumu.