Latvijas handbolisti piekāpjas Baltkrievijai un nekvalificējas Eiropas čempionāta finālturnīram. Spilgtākās epizodes

Svētdien Latvijas vīriešu handbola izlase Minskā aizvadīja Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla pēdējo spēli, kurā sīvā cīņā ar 30:26 piekāpās Baltkrievijas izlasei un zaudēja izredzes kvalificēties finālturnīram.

Rezultatīvākie Latvijas izlases rindās ar pieciem gūtiem vārtiem Latvijas izlasē bija Māris Veršakovs un Elvijs Borodovskis, četri vārtu guvumi Dainim Krištopānam, bet ar trim vārtiem spēja izcelties Oskars Arājs un Egils Politers.

Spēles ievads bija baltkrievu zīmē - Latvijas izlasei savas iespējas izmantot neizdevās. Tikai 13. minūtes sākumā Māris Veršakovs beidzot guva pirmos vārtus, panākot 1:5.

Latvijas izlase gūst pirmos vārtus

Drīz vien Veršakovam izdevās gūt arī otros vārtus, panākot 2:5.

20. minūtē Latvijas izlasei izdevās panākt izlīdzinājumu - 6:6.

Latvijas izlase idzlīdzina rezultātu 6:6

Vēl pēc dažām minūtēm Latvijai beidzot izdevās izvirzīties vadībā, pateicoties Daiņa Krištopāna sniegumam. Tiesa gan, prieki nebija ilgi, jo burtiski tūlīt baltkrievi atkal izlīdzināja rezultātu.

Krištopāns pirmo reizi izvirza Latvijas handbolistus vadībā

Taču latvieši bija pamodušies, un pārtraukumā devās jau ar trīs vārtu pārsvaru - 13:10.

Otrajā puslaikā baltkrievi rūpīgi sāka deldēt Latvijas izlases pārsvaru, līdz rezultāts izlīdzinājās 18:18. Baltkrievi turpināja parādīt savu pārākumu, un Latvijas handbolistiem vairs neizdvās izvirzīties vadībā. Rezultātā zaudējums ar 30:26 un zaudētas pat teorētiskās iespējas kvalificēties Eiropas čempionāta finālturnīram.