Latvijas handbolisti viesos zaudē itāliešiem Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē

Latvijas vīriešu handbola izlase ceturtdien viesos ar 23:36 piekāpās Itālijas valstsvienībai 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar sešiem gūtiem vārtiem bija Ralfs Geislers, bet mājiniekiem Peskārā aizvadītajā spēlē tikpat rezultatīvs bija Pablo Migels Maroki.

Itālijas izlase nepilnās 10 minūtēs izvirzījās vadībā 4:1, bet lielāku pārsvaru iekrāja pirmā puslaika beigās, panākot 15:10. Savukārt otrajā puslaikā mājinieki nostiprinājās arvien drošākā vadībā.

Abas komandas jau svētdien vēlreiz tiksies Valmierā. Abās spēlēs Latvijas valstsvienībai jāiztiek bez izlases līdera Daiņa Krištopāna.

Iepriekš pirmajās divās spēlēs grupā Latvijas izlase zaudēja olimpiskajai čempionei Francijai un Polijas valstsvienībai, ar kurām vēl pa reizei būs jātiekas aprīļa beigās.

2024. gada Eiropas čempionāta finālturnīru sasniegs katras grupas divas labākās komandas un četras no astoņām trešo vietu ieguvējām.