Amatieru tenisa turnīrs Lielupē

Enduro "Rocket Biker 2022"

Latvijas Open amatieru sacensības golfā

Juniore Bulkovska uzvar Latvijas atklātajā golfa čempionātā amatieriem

Trīs dienas Jūrmalas golfa klubā nedēļas nogalē risinājās Latvijas atklātais čempionātā golfā amatieriem, kur sieviešu konkurencē pirmo reizi uzvarēja 15 gadus vecā mājiniece Katrīna Bulkovska. Vīriešiem nepārspēts palika viņas vienaudzis lietuvietis Giedris Mackelis.

Turnīrā 10 valstu golferu konkurencē gan vīriešiem, gan dāmām jau pēc divām dienām skaidri varēja nojaust uzvarētājus, jo viņu pārsvars pār sekotājiem bija ievērojams. Pēdējā dienā 18 bedrīšu izspēle neko neizmainīja.

Sievietēm ļoti pārliecinoši pirmā bija Bulkovska, kura trīs dienu summā nospēlēja ar 226 sitieniem jeb 10 sitieniem virs teorētiski nepieciešamās normas (PAR). Otrās vietas ieguvēju Latvijas golferi Marlēnu Gavari uzvarētāja summā apsteidza par 18 sitieniem.

Bulkovska un Gavare kopā ar pērno "Latvian Open" čempioni Lailu Forstmani augusta beigās Parīzē pārstāvēs Latviju komandu pasaules čempionātā amatieriem.

Vīriešiem līdzīgā veidā triumfēja Mackelis, nospēlējot ar 217 sitieniem jeb +1 virs PAR. Viņa pārsvars pār otro vietu ieguvušo somu Rasmusu Pietilu bija 14 sitieni. Labākais no latviešiem Jānis Spalviņš ierindojās 4. vietā.