Zviedrijas futbolistes sensacionāli uzvar Vāciju Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Negaidītu un sensacionālu uzvaru sestdien Pasaules kausa izcīņas finālturnīra ceturtdaļfinālā izcīnīja Zviedrijas futbolistes, ar 2:1 uzveicot olimpiskās čempiones vācietes, kuras šajā turnīrā vēl nebija cietušas nevienu zaudējumu.

Jau 16. minūtē olimpiskā čempione Vācija atklāja spēles rezultātu, kad ar skaistu vārtu guvumu izvēlās Līna Magula.

Vācija atklāj spēles rezultātu

Taču muļkīga kļūda aizsardzībā liedza vācietēm ilgi priecāties par pārsvaru, jo 22. minūtē Sofija Jākobsone guva vārtus un izlīdzināja spēles rezultātu.

Zviedrietēm izdodas izlīdzināt rezultātu

Jau pašā otrā puslaika sākumā notika neticamais - Zviedrija izvirzījās vadībā! Skaistu izspēli ar vārtu guvumu rezultēja Stina Blaksteniusa.

Blaksteniusai uzvaras vārti

Sestdien iepriekš ceturtdaļfināla spēlē Nīderlande svinēja uzvaru pār Itāliju ar 2:0, bet pirms tam aizvadītas divas ceturtdaļfināla spēles, kurās Anglija ar 3:0 izcīnīja uzvaru pār Norvēģiju, bet ASV ar 2:1 bija pārāka pār Franciju. Pusfināllā Anglija tiksies ar ASV, bet Nīderlande ar Zviedriju.

Pasaules kausa ieguvējas kļūs zināmas 7.jūlijā finālā Lionā.