Zviedrijas futbolistes ar uzvaru pār Kanādu sasniedz Pasaules kausa ceturtdaļfinālu

Olimpiskās čempiones zviedrietes pirmdien Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā Parīzē ar 1:0 uzveica Kanādas futbola izlasi un iekļuva turnīra nākamajā kārtā.

Ceturtdaļfinālā Zviedrijas izlase spēlēs pret Vāciju.

Uzvaras vārtus zviedrietēm ātrā pretuzbrukumā 55.minūtē guva Emma Stina Bleksteniusa.

Zviedrija gūst uzvaras vārtus

Kanādas izlasei bija laba iespēja 69.minūtē panākt neizšķirtu, bet Žanīnas Bekijas izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja zviedru vārtsardze Hedviga Lindāla. Pēc video skatīšanās tiesnesis 11 metru soda sitienu piešķīra par spēli ar roku soda laukumā.

Vārtsardze Lindāla atvaira soda sitienu

Dalību ceturtdaļfinālā jau iepriekš nodrošināja mājiniece Francija, kā arī Vācijas, Norvēģijas, ASV un Anglijas futbolistes. Astotdaļfināla spēles noslēgsies otrdien.

Finālturnīra grupu kārtā sešās grupās sadalītas 24 valstsvienības apļa turnīra izspēlē noteica 16 komandas, kas iekļuva astotdaļfinālā. Spēles notiek deviņās Francijas pilsētās.

Nozīmīgākās izslēgšanas turnīra spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Pasaules kausa ieguvējas kļūs zināmas 7.jūlijā finālā Lionā.