Zēna izskriešana laukumā pie Ronaldu Latvijas Futbola federācijai izmaksās dārgi

Piektdienas Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē starp Latvijas futbola izlasi un Eiropas čempioniem Portugāles valstsvienību uz brīdi pārtrauca incidents – laukumā izskrēja mazs zēns, kurš metās apskaut savu elku Krištianu Ronaldu. Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons Latvijas Radio atzina, ka par šo incidentu LFF būs jāmaksā sods.

“Tas nav normāli, tas nav pareizi,” situāciju komentēja Indriksons, norādot, ka šai spēlei bija jānotiek jaunajā futbola laukumā, kur šādi starpgadījumi nevarētu notikt, un pauda nožēlu, ka jaunās futbola mājas, kur izlasei aizvadīt šāda līmeņa spēles, kā pret Portugāli, tomēr nav uzceltas.

Guntis Indriksons: LFF būs jāmaksā sodsMārtiņš Kļavenieks

“Tas vēlreiz liek visiem aizdomāties par to, kāds mums ir galvenais stadions uz šo brīdi. Šai spēlei vajadzēja būt jaunajā stadionā, un es domāju, ka tur tādas likstas noteikti nebūtu notikušas,” pēc spēles atzina Indriksons.

Zēns izkrien laukumā apskaut Krištianu Ronaldu

Pašam zēnam par šo izgājienu nekādu seku nebūs, taču federācijai nāksies šķirties no prāviem līdzekļiem, par ko lems īpaša komisija, izvērtējot incidenta nozīmību un sekas. Žurnālistu minējumus, ka šī soda nauda varētu būt ap 20 tūkstošiem eiro, Indriksons ne noliedza, ne apstiprināja, norādot, ka soda nauda noteikti nebūs maza.

Taču LFF prezidents zēnu nevaino. “Ja bērnu pārceļ pāri barjerai, viņš skries,” norādīja Indriksons, paužot, ka jāatbild ir tiem, kam ir par to jāatbild.

Kopumā ar apsardzes darbu LFF prezidents ir apmierināts, taču nenoliedza, ka par sīkumu šādu incidentu saukt nevar. Viņaprāt, kāds no apsardzes darbiniekiem uz brīdi zaudējis modrību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti