Virslīgas spēlē FK «Ventspils» nospēlē neizšķirti ar Jūrmalas «Spartaku»

FK “Ventspils” savu skatītāju priekšā otrdien Latvijas futbola virslīgas spēlē nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Jūrmalas “Spartaks” vienību, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu gan atklāja tieši viesi, kad spēles 13. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās nigērietis Čikezī Naoriss. Jūrmalnieku prieki tomēr nebija ilgi, jo Daniils Ulimbaševs spēles rezultātu izlīdzināja, bet mača 31. minūtē Tosins Aeguns jau panāca ventspilnieku pārsvaru.

Otrajā puslaikā “Spartakam” radās iespēja izpildīt soda sitienu, ar ko lieliski tika galā francūzis Gabriels Šerpantjē, panākot izlīdzinājumu.

Vēlāk FK “Liepāja” ar 2:1 uzvarēja RFS vienību. Uzvarētāju labā vārtus guva Kristers Tobers un Danu Spataru, bet rīdziniekiem vienīgu vārtu autors bija Tomāšs Malecs.

Šobrīd virslīgas līderpozīcijās ir “Riga FC” ar 34 punktiem 16 cīņās, tai seko RFS ar 31 punktu 17 mačos, bet trijnieku noslēdz “Spartaks” ar 26 punktiem. Ceturtajā vietā ierindojas sezonu lieliski iesākusī “Valmiera Glass/ViA” vienība ar 24 punktiem, piektajā – “Liepāja” ar 23 punktiem, bet sestajā “Ventspils” ar 21 punktu. Septītajā vietā ar 19 punktiem ierindojas “Daugavpils”, bet pa 16 punktiem iekrājušas turnīra pastarītes “Metta” un FK “Jelgava”.