Virslīgas potenciālo līderu cīņā FK «Ventspils» un RFS futbolisti nospēlē neizšķirti

FK "Ventspils" sestdien mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 pret RFS futbolistiem, abām komandām neizmantojot iespēju kļūt par vienpersoniskiem turnīra tabulas līderiem Latvijas virslīgā, liecina organizatoru informācija.

RFS 51. minūtē vadībā izvirzīja Beka Vachiberadze, bet mājiniekiem Tosins Aijeguns 13 minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu. Pēdējā minūtē RFS futbolists Maksims Marusičs neizmantoja izgājienu vienam pret vienu ar vārtsargu.

Turnīra tabulas galvgalī pa 14 punktiem ir "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils", bet RFS ieņem 3.vietu ar 13 punktiem.

Jau vēstīts, ka piektdien "Liepāja/Mogo" nospēlēja neizšķirti ar aizvadītās sezonas čempionvienību Jūrmalas "Spartaku" (2:2), bet "Riga" FC mājās pārspēja debitantus "Valmiera Glass/ViA" (6:1).

Sestās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" svētdien būs laukuma saimnieki pret "Metta/Latvijas Universitāti".