Virslīgas pirmā kārta noslēdzas ar «Metta»/LU uzvaru

“SynottTip Virslīgas” futbola čempionāta pirmās kārtas spēlē svētdien ar rezultātu 2:1 savu pārākumu pār “Daugavpili” pierādīja laukuma saimnieki “Metta''/Latvijas Universitāte, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu pirmajā puslaikā atklāja “Daugavpils” uzbrucējs Pāvels Riževskis. Taču jau pēc dažām minūtēm “Metta”/LU spēja izlīdzināt rezultātu – precīzs bija uzbrucējs Gatis Kalniņš. Un vēl pēc dažām minūtēm Kalniņš guva vēl vienus vārtus, jau izvirzoties vadībā ar 2:1. Otrajā spēles puslaikā vārtu guvumu nebija.

Jaunajā Virslīgas sezonā, kas tika atklāta piektdien, jau aizvadītas pirmās kārtas spēles. Iepriekšējās sezonas čempions FK “Liepāja” savā laukumā negaidīti piekāpās Jūrmalas “Spartaks” komandai ar rezultātu 1:2. Sestdien FK “Ventspils” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar futbolu klubu “Riga”. Savukārt FK “Jelgava” ar 4:0 sagrāva līgas jaunpienācēju “Rīgas Futbola skolu”.

Līdz ar to pa trim punktiem “Jelgavas”, “Spartaka” un “Metta”/LU kontā, viens punkts FK “Ventspils” un “Riga” rēķinā. Savukārt “Liepāja”, “Daugavpils” un Rīgas Futbola skola pagaidām bez punktiem.