Latvijas handbola valstvienība aizvadījusi pirmos treniņus jaunā trenera Davora Čuturas vadībā

"Dzintara apļa" 2.posms un ABC sacīkšu 3.posms autošosejā

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" - BFC "Daugavpils"

Virslīgas līderi «Valmiera» FC pārliecinoši uzvar «Daugavpils» futbolistus

Latvijas futbola virslīgas līdervienība "Valmiera" sestdien svinēja pārliecinošu uzvaru 21.kārtas mačā. "Valmiera" savā laukumā ar rezultātu 5:1 sagrāva "Daugavpili".

(papildināts ar RFS uzvaru pār FK "Metta")
Valmierieši vadībā izvirzījās mača 36.minūtē, kurā pēc Ivana Želizko piespēles precīzi sita Raimonds Krollis. Vārtu guvumā netieši piedalījās arī Kamilo Mena, kurš veikli novērtēja situāciju un ļāva Krollim izpildīt sitienu.

Otrajā puslaikā pēc nospēlētām divām minūtēm Mena nodemonstrēja individuālu spēli pretinieku soda laukumā un nostiprināja "Valmieras" komandai vadību - 2:0. Puslaika turpinājumā pēc pārkāpuma pret Menu uz "Daugavpils" vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru 57.minūtē realizēja Krollis.

Vidzemnieki neapstājās un 63.minūtē pēc Lukas Silagadzes piespēles gar vārtiem bumbu savā "cietoksnī" ieraidīja Ritus Krjauklis. Sešas minūtes vēlāk pēc pārkāpuma pret Dāvi Cucuru uz "Valmieras" vārtiem tika nozīmēta "pendele", kuru nekļūdīgi izpildīja Valerijs Lizunovs.

15 minūtes pirms pamatlaika beigām pēc divu senegāliešu saspēles Aliuāns Ndojs, asistējot Papam Fallam, atjaunoja četru vārtu pārsvaru - 5:1. Otrā puslaika vidū "Valmieras" komandā debiju piedzīvoja produktīvais pussargs Lūkass Vapne, kurš līdz sezonas beigām tiks īrēts no "Metta" vienības.

Latvijas futbola virslīgas pērnā gada čempione RFS sestdien izcīnīja uzvaru 21.kārtas mačā. RFS viesos "Daugavas" stadionā ar 3:1 uzveica "Metta" futbolistus.

Negaidīti vadībā izvirzījās "Metta" komanda, 1:0 panākot devītajā minūtē. Uzbrukumu izveidoja un teicamu piespēli no kreisās malas atdeva Ingars Pūlis, bet bumbu vārtos no soda laukuma vidus iesita Kristofers Rēķis. RFS centieni panākt neizšķirtu vainagojās panākumiem 41.minūtē, kad pēc Vitālija Maksimenko centrējuma precīzi ar galvu sita Deniss Rakels, panākdams 1:1.

Otrā puslaika pirmajā pusē "Metta" vēlreiz ieraidīja bumbu vārtos, taču aizmugures situācijas dēļ rezultāts palika nemainīgs. RFS vadību ieguva spēles 66.minūtē, kad pēc stūra sitiena bumba no Andreja Iliča trāpīja pa Junusu Muritalu, "Metta" futbolistam ieraidot to savos vārtos.

Punktu viesu komandas uzvarai pielika Emersons Deusleisānu, kurš pēc Artūra Zjuzina piespēles kompensācijas laika trešajā minūtē panāca 3:1.

Svētdien "Spartaks" uzņems "Liepāju", bet "Riga" - Salaspils "Super Nova" vienību, bet pirmdien kārtas spēles noslēgsies ar "Auda" - "Tukums 2000"/"Telms" cīņu.

Turnīra tabulas galvgalī ar 53 punktiem 21 mačā ir "Valmiera", RFS ar 48 punktiem 21 spēlē ieņem otro vietu, bet trešā ar 41 punktu 20 cīņās ir "Riga". Aiz pirmā trijnieka atrodas "Liepāja" ar 40 punktiem 20 spēlēs, "Auda" ar 33 punktiem 20 mačos un "Daugavpils" ar 24 punktiem 21 cīņā. 20 punkti ir 20 spēles aizvadījušajai "Tukums 2000"/"Telms" komandai un 14 punkti - tikpat dueļos nospēlējušajam Jūrmalas "Spartakam", 13 punkti 21 mačā ir "Metta", kamēr pieci punkti - "Super Nova" vienībai, kas aizvadījusi 20 cīņas.