Virslīgas līderi «Valmiera» FC pārliecinoši pieveic «Riga» FC futbolistus

Latvijas futbola virslīgas līderi "Valmiera" FC svētdien mājās ar 3:0 uzvarēja "Riga" FC vienību, liecina rīkotāju informācija. Divus vārtus uzvarētājiem guva Raimonds Krollis.

(papildināts ar RFS uzvaru pār "Spartaku")
Krollis un Daniels Balodis jau pirmajās 12 minūtēs nodrošināja valmieriešiem 2:0 pārsvaru, bet pēc Kroļļa otrā vārtu guvuma "Valmiera" pārtraukumā devās ar trīs vārtu pārsvaru. Otrajā puslaikā "Riga" FC centieni veidot uzbrukumus bija nesekmīgi, kā arī laukuma saimnieki nerāvās uz priekšu, lai neradītu pretiniekiem labas iespējas prettriecieniem.

Vēlāk svētdien čempionvienība RFS ar 2:0 pārspēja turnīra pastarīti Jūrmalas "Spartaku". Pa vieniem vārtiem katrā puslaikā guva Elvis Stuglis un Emersons.

Turnīra tabulas galvgalī ar 10 spēlēs gūtiem 23 punktiem ir "Valmiera" FC un RFS. Pa 19 punktiem ir tuvāko sekotāju FK "Liepāja" un "Riga" FC rēķinā.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlēs četrus apļus.