Latvijas telpu futbola čempionāta spēle par 3.vietu FK "Nikars" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

Latvijas hokeja valstsvienības vārtsargs Elvis Merzļikins aizvada pirmo treniņu ar izlasi

Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Valmiera FC"

Virslīgas līderi «Valmiera» FC futbolisti uzvar septītajā spēlē pēc kārtas

Turnīra līderi "Valmiera" FC ceturtdien viesos ar 2:0 uzveica pastarīti Jūrmalas "Spartaku" un futbola virslīgas sezonā izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaras vārtus valmieriešiem 27.minūtē guva Raimonds Krollis, savukārt Aliuns Ndojs 88.minūtē pēc stūra sitiena rezultātu divkāršoja. Krollis sezonā ir guvis sešus vārtus.

Spēles sākumā bija liels valmieriešu pārsvars, bet savas iespējas viņi nespēja realizēt. Jo ilgāk ritēja spēle, jo nervozāks kļuva favorītu sniegums, līdz veiksme uzsmaidīja līderiem, kad bumba soda laukuma vidū nonāca pie kapteiņa Kroļļa un rezultāts kļuva 1:0.

Pēc pārtraukuma spēle izlīdzinājās – "Spartaks" pēc pretinieku kļūdām bieži teju vai izlīdzināja rezultātu. Uzelpot "Valmiera" varēja tikai pašā spēles izskaņā, kad senegālietis Ndojs panāca 2:0.

"Valmieras" aizsargs Daniels Balodis pēc mača intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka laukumā nav laika sajust satraukumu, tādēļ viesu komanda cīņas gaitā par iznākumu ne brīdi nebija nobažījusies.

Dienas otrā spēlē pašreizējie čempioni RFS izbraukumā ar 4:1 pārspēja BFC "Daugavpils" futbolistus, kas iepriekš nebija zaudējuši piecās spēlēs pēc kārtas. Mājinieki pirmajā puslaikā pēc Džozefa Ba Janki precīzā sitiena gan izvirzījās vadībā, taču līdz pārtraukumam Artūra Zjuzina un Andreja Iliča gūtie vārti ļāva RFS pārņemt vadību. RFS uzvaru otrajā puslaikā nostiprināja Deniss Rakels un Ismaels Diomande.

Turnīra tabulas galvgalī ar 11 spēlēs gūtiem 26 punktiem ir "Valmiera" FC un RFS. Trešās vietas īpašnieki FK "Liepāja" ir guvuši 22 punktus, aizvadot vienu spēli mazāk.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlēs četrus apļus.